کلینیک ما

ساختمان فیزیوتراپی هروی

ساختمان فیزیوتراپی هروی در پاسداران واقع شده است و با بهره‌گیری از جدیدترین تجهیزات و دستگاه‌های موجود در زمینه‌های الکتروتراپی، لیزر پرتوان، الکتروآکوپاکنجر، سوزن خشک، شاک ویو تراپی، تکار تراپی، ترکشن و سی‌پی‌ام به ارائه بهترین خدمات ممکن به مراجعه‌کنندگان می‌پردازد. کادر باتجربه فیزیوتراپی هروی در کنار محیط آرام و مجهز ما منجر شده تا تمامی مراجعه‌کنندگان بهترین مشاوره و درمان ممکن را در اوج آرامش خاطر دریافت کنند.

درباره ما

فیزیوتراپی هروی با شعار «بهتر از گذشته باز خواهی گشت» به دنبال ارائه بهترین خدمات ممکن به شما می‌باشد. برای آشنایی با مجموعه و اهداف ما برروی لینک زیر کلیک کنید.

تیم ما

تیم مجرب ما از متخصصان خبره مسلط به دانش روز دنیا در زمینه فیزیوتراپی تشکیل شده است. برای آشنایی بیشتر با تیم ما برروی لینک زیر کلیک کنید.

حوزه فعالیت

فیزیوتراپی هروی در زمینه‌های الکتروتراپی، الکتروآکوپاکنجر، شاک ویو تراپی و غیره فعالیت دارد. برای کسب اطلاعات از حوزه‌های فعالیت ما برروی لینک زیر کلیک کنید.

اجازه دهید خودمان را معرفی کنیم

درباره ساختمان ما

ساختمان فیزیوتراپی هروی با بهره‌گیری از تجربه بالای تیم ما و اصول طراحی مدرن آماده‌سازی شده تا محیطی فوق‌العاده آرام را در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار دهد تا در اوج آرامش روحی و روانی و بدون هرگونه مداخله‌های خارجی بر فرآیند بهبود سلامت فیزیکی خود تمرکز کنند. از طرفی دیگر، طراحی این ساختمان با توجه به نیازهای افراد توانخواه صورت گرفته است و بدین منظور به آسانسورهای مخصوصی مجهز می‌باشد تا افراد توانخواه به راحتی در این محیط تردد داشته باشند. 

چگونگی انجام خدمات

خدمات برتر ما

فیزیوتراپی هروی با بهره‌گیری از تجهیزات برتر و تیم مجرب خود به ارائه خدمات برتر در زمینه‌های مختلفی از جمله کاردرمانی بیماران سکته مغزی، فیزیوتراپی پس از جراحی، ماساژ و آب درمانی می‌پردازد. تمرکز ما بر طراحی برنامه درمانی صحیح براساس نیازهای بدن و شرایط مراجعه‌کننده منجر شده تا فیزیوتراپی هروی قادر به ارائه سطح برتری از خدمات به تمامی اشخاص باشد.