با ما بهتر از گذشته باز خواهی گشت

درباره فیزیوتراپی هروی

فیزیوتراپی هروی با دارا بودن فضا و تجهیزات مناسب و پرسنل با تجربه و متخصص آماده پذیرش بیماران مختلفی است که نیازمند دسترسی به خدمات فیزیوتراپی در سطح مطلوب هستند. فیزیوتراپی هروی خدمات خود را در دو بخش توانبخشی بیماری‌های مغز و اعصاب و درمان اختلالات عضلانی-اسکلتی ارایه می دهد.

فیزیوتراپی هروی

توانبخشی بیماری‌های مغز و اعصاب

بیماری‌های مغز و اعصاب شامل سکته مغزی، آسیب‌های نخاعی، آسیب‌های مغزی، پارکینسون، ام‌اس و آسیب‌های اعصاب محیطی است. چنین بیماری‌هایی، نیاز به خلق یک برنامه پویا و جامع دارد که در آن استفاده از دانش و تجهیزات روز بسیار مهم است. فیزیوتراپی هروی تمامی تلاش خود را، برای اجرا این مهم انجام می‌دهد.

فیزیوتراپی هروی

درمان اختلالات عضلانی-اسکلتی

اختلالات عضلانی-اسکلتی شامل آسیب‌های ورزشی، انواع کمردرد و گردن‌درد، گرفتگی‌های عضلانی، آرتروز مفاصل، شانه یخ‌زده، خارپاشنه، پیچ‌خوردگی مچ پا و… است.
توانبخشی افراد سالمند، فیزیوتراپی پس از جراحی و درمان دردهای مزمن از دیگر خدمات فیزیوتراپی هروی است.

فیزیوتراپی هروی

برای شما که لایق آسودگی و سلامت هستید

ما اعتقاد داریم که برای طراحی مناسب یک برنامه درمانی و آنچه بدن شما به آن نیاز دارد گوش دادن و توجه به شما برای درک علایم و نشانه‌های بیماری‌تان بسیار مهم است.

فیزیوتراپی هروی

بهتر از گذشته باز خواهی گشت

ما مهارت و تجربه کافی برای درمان طیف وسیعی از مشکلاتی که ممکن است باعث شود شما نتوانید از زندگی روزمره خود لذت ببرید را داریم. پس از معاینه و ارزیابی و به دنبال آن تشخیص علت مشکل شما درمانگر شما در مورد راه‌های مختلف درمانی که اعتقاد دارد برایتان مفید است با شما صحبت می‌کند. پس از آن تلاش ما این خواهد بود که بهترین خدمات درمانی را برای حل مشکل شما ارایه دهیم.